Pakiet dla dwojga

Hotel Joseph Conrad zaprasza Państwa do skorzystania ze specjalnego pakietu romantyczny weekend we dwoje. Cisza, spokój, przepiękne widoki na jezioro, klimatyczna atmosfera hotelu sprawia, że obiekt jest idealnym miejscem dla zakochanych. Sprezentuj niezapomnianą niespodziankę wyjątkowej osobie!

Więcej »


Pakiet dla aktywnych

Hotel Joseph Conrad zaprasza Państwa do skorzystania ze specjalnego pakietu dla aktywnych. Cisza, spokój, przepiękne widoki na jezioro, klimatyczna atmosfera hotelu sprawia, że obiekt jest idealnym miejscem aktywnego wypoczynku

Więcej »


Na nartach po Puszczy Piskiej

Bliskość Puszczy Piskiej sprawia, że nasz Hotel położony jest w idealnym miejscu do uprawiania biegów narciarskich. Zima na Mazurach z natury jest długa i śnieżna. Teren w Puszczy Piskiej urozmaicony, przez pagórkowate tereny po rozległe równiny porośnięte sosnowymi i świerkowymi lasami.Narciarstwo biegowe to sport dla każdego, nie wymaga specjalnych przygotowań, wystarczy zupełności ogólna sprawność fizyczna. To również sposób na spędzenie wolnego czasu w otoczeniu natury. Takie piesze wycieczki na nartach angażują wszystkie główne partie mięśni, podobnie jak Nordic Walking, ale frajda z jazdy jest większa. Zapraszamy do skorzystania z pakietu „Na narty do puszczy”, zimowa rekreacja na łonie natury to nie tylko świetna zabawa, ale również oderwanie od obowiązków dnia codziennego i możliwość rozwijania nowych umiejętności i zdobywania doświadczeń.

Więcej »


Duktami Puszczy Piskiej

Jesień to idealna pora roku na leśne wycieczki. Drzewa przybierają jesienną szatę, z gałązek zrzucają brązowe i pożółkłe liście, niesione przez wiatr opadają po brzegach dróg, mieniąc się barwami tęczy. Nieopodal hotelu roztacza się Puszcza Piska, największy kompleks leśny na Mazurach. Puszczę przecinają dobrze oznakowane szlaki rowerowe i piesze, oplatające jeziora Puszczy Piskiej (,które pełnią także rolę rezerwatów), stanowiąc nie lada atrakcje dla wczasowiczów.W lasach można spotkać dużo gatunków zwierząt: m.in. jelenie, łosie, sarny, dziki, zające, lisy i od niedawna rysie. Zapasamy wszystkich do rozkoszowania się ostatnimi chwilami przemijającego lata.

Więcej »