Pakiet dla dwojga

Hotel Joseph Conrad zaprasza Państwa do skorzystania ze specjalnego pakietu romantyczny weekend we dwoje. Cisza, spokój, przepiękne widoki na jezioro, klimatyczna atmosfera hotelu sprawia, że obiekt jest idealnym miejscem dla zakochanych. Sprezentuj niezapomnianą niespodziankę wyjątkowej osobie!

Więcej »


Pakiet dla aktywnych

Hotel Joseph Conrad zaprasza Państwa do skorzystania ze specjalnego Pakietu dla Aktywnych. Niezapomniane plenery, bajeczne szlaki do narciarstwa biegowego, spływy kajakowe, unikalna atmosfera i jezioro Roś w zasięgu ręki sprawiają, że nasz hotel jest rajem dla wszystkich tych, którzy nie dają się zimowej chandrze.
Jeśli aktywny zimowy wypoczynek, to tylko w sercu Mazur – zapraszamy!

Więcej »


Dla biznesu – kolacja nocleg i śniadanie

HB – ŚNIADANIE I OBIADOKOLACJA
Specjalnie dla gości podróżujących służbowo oferujemy komfortowy pokój ze śniadaniem oraz 3-daniową obiadokolację wliczoną w cenę usługi hotelowej.
Płacisz mniej, dostajesz więcej!

Więcej »


Majówka

Majówka to doskonały czas aby naładować baterie po zimie, odpocząć i zrelaksować wśród przyrody budzącej się do życia. Kumkanie żab, wiosenne zachody słońca, loty ptaków na niebie… Czy można sobie wyobrazić coś piękniejszego?
Serdecznie zapraszamy na wyjątkową majówkę w Hotelu Joseph Conrad. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy niezwykle urozmaicony program, który dostarczy wielu wrażeń. Zapraszamy!

Więcej »


Długi weekend czerwcowy- Boże Ciało

Czerwiec to miesiąc niosący ze sobą zapachy i smaki lata, ciepłe promienie słoneczne docierają do ziemi z niezwykłą częstotliwością. Zwierzęta i rośliny wdzięcznie chronią się przed słońcem, trawa jest bardziej zielona niż zwykle. W tym wyjątkowym okresie pragniemy zaprosić Państwa do znalezienia wytchnienia przed zgiełkiem codzienności w Hotelu Joseph Conrad nad jeziorem Roś.

Więcej »


Weekendowy Kurs na Sternika Motorowodnego

Kurs z egzaminem na patent sternika motorowodnego. Zdobądź kwalifikacje uprawniające do prowadzenia jachtów motorowych bez ograniczeń mocy silnika po wodach śródlądowych i przybrzeżnych wodach morskich.

Więcej »


Z wędką po Wielkich Jeziorach Mazurskich

Jeśli szukają Państwo ciekawych miejsc do wędkowania, blisko natury, a zarazem komfortowego zakwaterowania zapraszamy do skorzystania z pakietu skomponowanego specjalnie dla wędkarzy.

Więcej »

Wróć do strony głównej »