Magiczne Święta Bożego Narodzenia

Zimowy czas na Mazurach jest czasem magicznym: śnieg, skute lodem jeziora, krystalicznie czyste powietrze oraz moc aktywnych atrakcji umilających pobyt, pozwoli państwu odpocząć i zrelaksować w rodzinnej atmosferze.
Wieczerza wigilijna przy wspólnym stole z tradycyjnym menu oraz wypiekami hotelowej cukierni, przy dźwięku kolęd i w blasku świec. Niezapomniany kulig saniami o zaprzęgu konnym duktami Puszy Piskiej, wieczorna degustacja lokalnych serów i aromatycznych specjalnie wyselekcjonowanych win. Ciepło kominka i ognisko na świeżym powietrzu wprawią każdego gościa w iście świąteczny nastrój.
Zapraszamy państwa do skorzystania z oferty świątecznej.

Więcej »


Sylwester na Mazurach w Piszu

Z nową energią w Nowy Rok 2019! Wyjątkowy pakiet sylwestrowy stworzony z myślą o wszystkich spragnionych ciszy, spokoju, malowniczej przyrody, aktywnego wypoczynku, kulinarnych doznań oraz miłośników dobrej zabawy. Podczas pięciu dni poznamy Mazury z różnej perspektywy od strony lądu i wody, w nocy i w dzień. Pieszo, na nartach, saniami i kajakiem w towarzystwie lokalnego przewodnika, (który opowie, co skrywa Puszcza Piska) przemierzymy najpiękniejsze przyrodniczo miejsca Mazur Południowych. Zimowe, długie wieczory umili ognisko nad brzegiem jeziora, ciepło kominka oraz klimatyczna impreza sylwestrowa ze starannie wyselekcjonowanymi daniami, aromatycznym włoskim winem i muzyką do białego rana.

Więcej »


Święto Trzech Króli

Świąteczny długi weekend już w pierwszych dniach nowego roku to idealna okazja by wypocząć po hucznym sylwestrze. Przyjedź na Mazury i rozkoszuj się ciszą i spokojem, jakie panują w naszym hotelu. Ciepło bijące z kominka restauracji, pyszna polska kuchnia, troskliwa obsługa wprawią Państwa w świąteczny, domowy nastrój. Daj sobie chwile wytchnienia przed kolejnym rokiem pełnym wyzwań.

Więcej »


Pakiet dla dwojga

Hotel Joseph Conrad zaprasza Państwa do skorzystania ze specjalnego pakietu romantyczny weekend we dwoje. Cisza, spokój, przepiękne widoki na jezioro, klimatyczna atmosfera hotelu sprawia, że obiekt jest idealnym miejscem dla zakochanych. Sprezentuj niezapomnianą niespodziankę wyjątkowej osobie!

Więcej »


Pakiet dla aktywnych

Hotel Joseph Conrad zaprasza Państwa do skorzystania ze specjalnego Pakietu dla Aktywnych. Niezapomniane plenery, bajeczne szlaki rowerowe i spływy kajakowe, żeglarska atmosfera i jezioro Roś w zasięgu ręki sprawiają, że nasz hotel jest rajem dla wszystkich tych, którzy nie lubią się nudzić na wakacjach. Jeśli aktywny wypoczynek, to tylko w sercu Mazur – zapraszamy

Więcej »


Oferta dla biznesu HB – ŚNIADANIE I OBIADOKOLACJA

Specjalnie dla gości podróżujących służbowo oferujemy komfortowy pokój ze śniadaniem oraz 3-daniową obiadokolację wliczoną w cenę usługi hotelowej. Płacisz mniej, dostajesz więcej!

Więcej »


Na nartach po Puszczy Piskiej

Bliskość Puszczy Piskiej sprawia, że nasz Hotel położony jest w idealnym miejscu do uprawiania biegów narciarskich. Zima na Mazurach z natury jest długa i śnieżna. Teren w Puszczy Piskiej urozmaicony, przez pagórkowate tereny po rozległe równiny porośnięte sosnowymi i świerkowymi lasami.

Więcej »


Rowerem po duktach Puszczy Piskiej

Jesień to idealna pora roku na leśne wycieczki. Drzewa przybierają jesienną szatę, z gałązek zrzucają brązowe i pożółkłe liście, niesione przez wiatr opadają po brzegach dróg, mieniąc się barwami tęczy. Nieopodal hotelu roztacza się Puszcza Piska, największy kompleks leśny na Mazurach. Puszczę przecinają dobrze oznakowane szlaki rowerowe i piesze, oplatające jeziora Puszczy Piskiej (które pełnią także rolę rezerwatów), stanowiąc nie lada atrakcje dla wczasowiczów. W lasach można spotkać dużo gatunków zwierząt: m.in. jelenie, łosie, sarny, dziki, zające, lisy i od niedawna rysie. Zapraszamy wszystkich do rozkoszowania się ostatnimi chwilami przemijającego lata.

Więcej »

Wróć do strony głównej »