Święto Niepodległości, czyli gęsina na św. Marcina

Zapraszamy Państwa na świętowanie na Mazurach, gdzie gęsina tłusta i smaczna. Z tej okazji, w zgodzie z tradycją, przygotowaliśmy specjalne menu, gdzie gęś gra pierwsze skrzypce. A, że po tłustym trzeba popić, “na Świętego Marcina pij wino, wodę pozostaw młynom”, nie urągając zwyczajom polecamy skorzystać z naszej “Karty Win”. Dodatkowo aby przepędzić jesienną aurę zachęcamy do wspólnej aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, będziemy poznawać uroki Krainy Tysiąca jezior z perspektywy lądu i wody. Nie ominie nas również lekcja historii, zwiedzimy fortyfikacje z I Wojny Światowej otaczające miasto Pisz.

Więcej »


Magiczne Święta Bożego Narodzenia

Zimowy czas na Mazurach jest czasem magicznym: śnieg, skute lodem jeziora, czyste powietrze oraz moc aktywnych atrakcji umilających pobyt pozwoli państwu odpocząć i zrelaksować w rodzinnej atmosferze.
Zapraszamy państwa do skorzystania z oferty świątecznej.

Więcej »


Sylwester nad jeziorem Roś

Hotel Joseph Conrad zaprasza Państwa na pobyt sylwestrowy połączony z aktywnym wypoczynkiem. Podczas tych kilku dni przemierzymy Puszczę Piską pieszo jak i „na biegówkach”. Zabawę uatrakcyjni nam zimowy spływ wodami rzeki Pisy jak również tradycyjny kulig po Puszczy Piskiej. Uwieńczeniem pobytu będzie szampańska impreza sylwestrowa do białego rana.

Więcej »


Pakiet dla dwojga

Hotel Joseph Conrad zaprasza Państwa do skorzystania ze specjalnego pakietu romantyczny weekend we dwoje. Cisza, spokój, przepiękne widoki na jezioro, klimatyczna atmosfera hotelu sprawia, że obiekt jest idealnym miejscem dla zakochanych. Sprezentuj niezapomnianą niespodziankę wyjątkowej osobie!

Więcej »


Oferta dla biznesu HB – ŚNIADANIE I OBIADOKOLACJA

Specjalnie dla gości podróżujących służbowo oferujemy komfortowy pokój ze śniadaniem oraz 3-daniową obiadokolację wliczoną w cenę usługi hotelowej. Płacisz mniej, dostajesz więcej!

Więcej »


Wróć do strony głównej »