Magiczne Święta Bożego Narodzenia

Zimowy czas na Mazurach jest czasem magicznym: śnieg, skute lodem jeziora, czyste powietrze oraz moc aktywnych atrakcji umilających pobyt pozwoli państwu odpocząć i zrelaksować w rodzinnej atmosferze.
Zapraszamy państwa do skorzystania z oferty świątecznej.

Więcej »

Magiczne Święta Bożego Narodzenia

Sylwester nad jeziorem Roś

Hotel Joseph Conrad zaprasza Państwa na pobyt sylwestrowy połączony z aktywnym wypoczynkiem. Podczas tych kilku dni przemierzymy Puszczę Piską pieszo jak i „na biegówkach”. Zabawę uatrakcyjni nam zimowy spływ wodami rzeki Pisy jak również tradycyjny kulig po Puszczy Piskiej. Uwieńczeniem pobytu będzie szampańska impreza sylwestrowa do białego rana.

Więcej »

Sylwester nad jeziorem Roś

Pakiet dla dwojga

Hotel Joseph Conrad zaprasza Państwa do skorzystania ze specjalnego pakietu romantyczny weekend we dwoje. Cisza, spokój, przepiękne widoki na jezioro, klimatyczna atmosfera hotelu sprawia, że obiekt jest idealnym miejscem dla zakochanych. Sprezentuj niezapomnianą niespodziankę wyjątkowej osobie!

Więcej »

Pakiet dla dwojga

Wielkanoc na Mazurach

Okres świąt wielkanocnych to magiczny okres w roku, fauna i flora budzą się do życia, słońce grzeje coraz mocniej, to najlepszy czas aby zakumulować siły na nowe wyzwania i wypocząć rodzinnej atmosferze. Hotel Joseph Conrad zaprasza do skorzystania z oferty wielkanocnej.

Więcej »

Wielkanoc na Mazurach

Oferta dla biznesu HB – ŚNIADANIE I OBIADOKOLACJA

Specjalnie dla gości podróżujących służbowo oferujemy komfortowy pokój ze śniadaniem oraz 3-daniową obiadokolację wliczoną w cenę usługi hotelowej. Płacisz mniej, dostajesz więcej!

Więcej »

Oferta dla biznesu

Wróć do strony głównej »