Kulinarna podróż po Mazurach

Serdecznie witamy w restauracji „Smuga Cienia”, położonej nad jeziorem Roś.

KUCHNIA
Nasza kuchnia specjalizuje się w mazurskich oraz klasycznych potrawach z wykorzystaniem regionalnych przysmaków. Do przygotowania potraw wykorzystujemy lokalne produkty, dzięki czemu wszystkie składniki są świeże oraz pochodzą z wiarygodnego źródła. Ryby serwowane w naszym lokalu m.in. sandacz, szczupak, okoń, węgorz są poławiane w lokalnych jeziorach. Mięso jak i warzywa, oraz owoce pochodzą od lokalnego producenta, natomiast zioła i przyprawy pozyskujemy z własnego ogródka.
„Smuga Cienia” proponuje Państwu ekologiczne ciasta według sekretnej receptury wypiekane w hotelowej cukierni. Domowe kopytka, kluski śląskie, pierogi z różnymi nadzieniami oraz makarony własnego wyrobu. Smaki w restauracji zmieniają się zgodnie z porami roku, dlatego w zależności od sezonu można skosztować różnorodnych dań.

NAPOJE
W naszym barze dostępne są regionalne piwa z browaru Ełckiego i browaru Kormoran. Karta win obfituje w starannie wyselekcjonowane wina z małych winnic nowego i starego świata.
Na miejscu są dostępne świeżo wyciskane soki owocowe oraz domowa naturalna lemoniada według naszego autorskiego przepisu.

REZERWACJE GRUPOWE, PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE
Restauracja jest idealnym miejscem do organizacji przyjęć okolicznościowych (np. komunie, chrzciny, urodziny, wesela), spotkań biznesowych, spotkań rodzinnych, spotkań z przyjaciółmi i romantycznych kolacji we dwoje.
Jesteśmy przyjaznym miejscem dla wegetarian, wegan, osób z nietolerancjami pokarmowymi lub na specjalnych dietach.

REZERWACJA STOLIKA
Rezerwacja stolików nie jest wymagana, ale jest mile widziana :), warto zamówić stolik wcześniej, dzięki temu będą mieć Państwo pewność, że Wasze ulubione miejsce będzie dostępne.

ROZKŁAD SAL
„Smuga Cienia” składa się z sali kominkowej z otwartym kominkiem, przeszklonej sali z widokiem na jezioro oraz dużego tarasu nad jeziorem.
Nasza restauracja została wyróżniona certyfikatem „Produkt Warmii i Mazur”.
Z przeszklonych ścian oranżerii restauracji rozpościera się niesamowity widok na jezioro. W okresie letnim można korzystać z tarasu bezpośrednio nad jeziorem.

GODZINY OTWARCIA
Restauracja jest czynna codziennie, można zamawiać dania z karty lub dania dnia specjalnie skomponowane przez naszego szefa kuchni.

W sezonie zimowym 07:00-21:00- kuchnia, 07:00-22:00- bar,

W sezonie letnim 07:00-22:00- kuchnia, 07:00-23:00- bar.

W tygodniu śniadania serwujemy codziennie: 07:00-10:00.

W weekendy śniadania serwujemy codziennie: 08:00-10:00.

Życzymy niezapomnianych doznań kulinarnych!

Godziny otwarcia

od poniedziałku do niedzieli
bar od 8:00 do 22:00
kuchnia od 10:00 do 21:00

Skontaktuj się z nami

+48 87 423 04 59

+48 87 423 04 41

rezerwacja@hotelconrad.pl